İnsan Kaynakları Politikamız

16 yıldır süre gelen "A kalite hizmet anlayışımız" çerçevesinde, çalışan personellerimizi yaptıkları işe uygun yetkinliklerle donatmak ve kurum bağlılığını sağlamak en önemli "İnsan Kaynakları Politikamız"dır.
Şirketimizin maksimum müşteri memnuniyetini sağlayacak en önemli unsurlarından birinin insan kaynağı olduğunun bilincindeyiz. Bu bilinçle çalışanlarımızın eğitilmeleri, huzurlu ve güvenli bir ortamda çalışabilmeleri için tüm olanaklar kullanılmaktadır.
İnsan Kaynakları departmanımız her yıl düzenli olarak yetkili hizmet kuruluşlarından ve üniversitelerin gıda mühendisliği bölümlerinde görevli akademisyenler tarafından verilen eğitimler düzenlemektedir.
Bu eğitimlerle amacımız; işlerini bilinçli olarak yapan ve yeni bilgilerle sürekli kendilerini geliştiren, sektördeki yenilikleri takip eden bir ekip yaratmaktır.

 

Kalite Belgeleri

Huzur gıda yemek sahip olduğu kalite standartlarında Ankara`da sağlıklı, hijyenik ve kaliteli yemekler üretmeye devam etmektedir.

Kalite belgelerimiz için tıklayınız.

Üretim

Huzur Gıda Yemek 1000 m2 arsa üzerine kurulu 1200 m2 kapalı alana sahip tesislerinde yemek üretim hizmeti vermektedir.

Yemek Üretim Politikamız.

İnsan Kaynakları

16 yıldır süre gelen "A kalite hizmet anlayışımız" çerçevesinde, çalışan personellerimizi yaptıkları işe uygun yetkinliklerle donatmak.

"İnsan Kaynakları Politikamız"dır.

top